Pro sportovce je důležitá kvalita prováděných vyšetření

Naším cílem je poskytovat sportovcům co nejkvalitnější služby, a proto se neustále vzděláváme v oboru. Lékaři ambulance tělovýchovného lékařství se v období od října 2015 do března 2016 zúčastnili Základního kurzu ve sportovní medicíně a získali tak licenci „Lékařská poradna pro sportovce“.

V loňském roce složila naše lékařka MUDr. Pohludková Ludmila úspěšně certifikovanou zkoušku v oboru tělovýchovného lékařství a zařadila se tak mezi lékaře s odbornou způsobilostí schopné dle zákona provádět samostatně tato zodpovědná vyšetření a dohlížet na kolegy v přípravě před touto náročnou zkouškou.

Není bohužel pravidlem, že pracoviště provádějící vyšetření sportovců mají k tomuto potřebnou erudici. Je proto vhodné, aby se sportující veřejnost zajímala i o tyto náležitosti. V současnosti máme v přípravě na tuto zkoušku další dva lékaře a díky akreditaci, kterou nám udělilo ministerstvo zdravotnictví, máme možnost si lékaře k této zkoušce i sami připravit. Kvalita prováděných vyšetření a tedy i následně bezpečnost naší sportující veřejnosti je naší hlavní prioritou.

Certifikát o zvláštní odborné způsobilostiOn-line objednávka

On-line objednání

Domluvte si termín osobní schůzky
s lékaři ATL.

ONLINE OBJEDNÁNÍ

FAQ a on-line poradna

FAQ a on-line poradna

Další informace

Pro lékaře

Pro lékaře

Další informaceOrganizace Nemocnice ve Frýdku-Místku je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem